Organizator:

24. Konferencja Branży Ochrony - 28 i 29 września w Jachrance

Podziel się

Już 28 i 29 września br. w Hotelu Windsor w Jachrance koło Warszawy odbędzie się 24. Konferencja Branży Ochrony . Po raz kolejny ponad setka uczestników reprezentujących branże ochrony, ekspertów z dziedziny security, instytucji bezpieczeństwa, przedsiębiorców z sektora ochrony i zabezpieczeń, a także reprezentanci samorządów lokalnych spotkają się w Jachrance, by omówić: „Potencjał i rolę sektora prywatnego w systemie bezpieczeństwa narodowego”.

Podczas spotkania odbędą się prezentacje, panele eksperckie, prezentacje produktowe oraz networking. Dzięki współpracy z Partnerami Polskiej Izby Ochrony będą Państwo mogli poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą najnowszych rozwiązań bezpieczeństwa samorządów lokalnych.

Polska Izba Ochrony (PIO) jako wiodąca organizacja przedsiębiorców w sektorze bezpieczeństwa, zrzesza około 180 firm współpracujących z podmiotami prywatnymi i publicznymi, w tym samorządem terytorialnym, w realizacji zadań ochronnych w Rzeczypospolitej Polskiej. Mamy przekonanie, że lokalny poziom bezpieczeństwa – gmina, miasto, powiat i metropolie to kluczowe obszary aktywności administracji, przede wszystkim samorządowej oraz Policji, służb i straży podejmujących codzienny wysiłek zmierzający do ograniczania zagrożeń dla mieszkańców, zapobiegania kryzysom i właściwego reagowania w przypadku identyfikacji niebezpieczeństw.

Konferencja jest adresowana, przede wszystkim, do władz miast, gmin, powiatów i urzędów oraz przedstawicieli komórek/jednostek odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i zarządzanie kryzysowe w tych podmiotach.

Podczas tego spotkania chcemy pokazać potencjał branży ochrony i zaprezentować jej znaczący wpływ dla bezpieczeństwa narodowego. Podstawowymi obszarami zagadnieniowymi omawianymi podczas 24. Konferencji PIO będą, m.in.:

- Technologie dla narodowego bezpieczeństwa — dostępność usług ochronnych (monitorowanie obiektów, ochrona fizyczna, systemy bezpieczeństwa, bezzałogowe statki powietrzne);

 - Szanse i zagrożenia w realizacji obowiązkowej i szczególnej ochrony przez prywatny sektor bezpieczeństwa

- Bezpieczeństwo infrastruktury krytycznej w dobie zagrożeń hybrydowych;

- Praca zdalna w branży ochrony;

- Potencjał i rola sektora prywatnego w systemie bezpieczeństwa narodowego w obecnej sytuacji geopolitycznej.

Szczegółowa agenda 24. KBO: https://konferencjapio.pl/agenda/

Poniżej przedstawiamy naszych Partnerów Honorowych, Merytorycznych/Wsparcie Merytoryczne, Medialnych, Biznesowych, którzy uświetnią naszą konferencję swoją obecnością:

 • SECUREX
 • AKADEMIA WSB W DĄBROWIE GÓRNICZEJ
 • APEIRON
 • SAFETY PROJECT
 • STOWARZYSZENIE POLSKICH SPECJALISTÓW BOMBOWYCH
 • CENTRUM PREWENCJI ANTYTERRORYSTYCZNEJ ABW
 • GRUPA WB
 • LINC POLSKA
 • GANZ
 • REAKTO
 • OPTEX
 • SAFESTAR
 • ASBIS
 • SECURITY MAGAZINE
 • A&S POLSKA
 • SECURITY OPS

 

Dlaczego warto wziąć udział w Konferencji?

 • nowe kontakty biznesowe
  ● udział w konferencji, debacie i prezentacjach
  ● udział w aukcji charytatywnej i wsparcie szczytnych celów statutowych FUNDACJI OCHRONA I POMOC
  ●świetna zabawa i wykwintne menu podczas wieczornego bankietu z atrakcjami – niespodziankami
  ●…chwile relaksu po konferencji i bankiecie w strefie SPA hotelu Windsor.

Wspieramy potrzebujących i działamy w myśl Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. W ramach Fundacji Pomocy Pracownikom Ochrony i Ich Rodzinom OCHRONA I POMOC powołanej przez Polską Izbę Ochrony realizujemy cele poprzez objęcie realną i szeroką opieką najbardziej potrzebujących pracowników ochrony i ich rodziny, wdowy i sieroty po pracownikach ochrony, którzy zginęli podczas służby. Pomagamy także ofiarom wypadków poszkodowanym podczas wykonywania zadań ochrony.

 

Jak zarejestrować się na 23. Konferencję Branży Ochrony?

 • Wypełniając formularz on-line:

Formularz rejestracyjny dla partnera lub uczestnika:

https://forms.gle/hJHe47UxbModU2BC6

 • Odsyłając wypełniony i zeskanowany formularz zgłoszeniowy na adres e-mail: biuropio@piooim.pl

Formularz rejestracyjny dla partnera lub uczestnika:

https://konferencjapio.pl/wp-content/uploads/2023/04/Karta-potwierdzenia-uczestnictwa-partner-lub-uczestnik.pdf


Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej konferencji: www.konferencjapio.pl oraz śledzenia mediów społecznościowych wydarzenia i PIO, za pośrednictwem których na bieżąco będziemy informować o statusie wydarzenia, w tym o agendzie oraz ewentualnych dodatkowych atrakcjach.

Jeżeli macie Państwo dodatkowe pytania, serdecznie zachęcamy do kontaktu z Biurem Organizacyjnym 24. Konferencji Branży Ochrony. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku,
w godz. 8:00 - 16:00 - tel.  (22) 635-28-29, tel. kom: 696 719 615, lub mailowo: biuropio@piooim.pl

 

ZOBACZ PEŁNĄ AGENDĘ POBIERZ Kartę Uczestnictwa