Organizator:

Bartosz Zeidler nowym szefem spółki Nowy Adres S.A.

Podziel się

Dyrektor Targów SECUREX w latach 2006-2008, wieloletni Dyrektor Grupy Projektów, do której należał SECUREX oraz Dyrektor City Marketingu Bartosz Zeidler został nowym prezesem zarządu firmy Nowy Adres S.A.

 

Bartosz Zeidler od 20 lat związany jest z Grupą MTP. W latach 2009-2019 jako Dyrektor Grupy Produktów odpowiadał m.in. za targi branży budowlanej, w tym BUDMA, Instalacje czy Securex. Od 2019 r. jest Dyrektorem City Marketing – nowej marki Grupy MTP odpowiedzialnej za rozwój sieci nośników outdoorowych. Stanowisko prezesa Nowy Adres S.A. objął 22 maja br.

Pod wodzą Bartosza Zeidlera Targi SECUREX poszerzyły swoją formułę i nabrały rozmachu. W 2007 Zeidler zainicjował podpisanie porozumienia z Polską Izbą Systemów Alarmowych w sprawie organizacji Mistrzostw Polski Instalatorów Systemów Alarmowych. Porozumienie zostało podpisane w 2008 roku, a dalsza współpraca z PISA owocuje coraz bogatszym programem wydarzeń kolejnych targów. Podczas tegorocznej, 23. już edycji Targów SECUREX  odbędzie się finał VII Mistrzostw Polski Instalatorów Systemów Alarmowych.

W 2008 roku, wspólnie z sopocką spółką MICROSYSTEM Zeidler przecierał szlaki w…prezentacji dronów. Latające nad głowami uczestników bezzałogowe statki powietrzne, które rejestrowały obrazy z powietrza, zrobiły na ówczesnej widowni ogromne wrażenie. Od tego momentu drony stały się ważnym elementem Targów SECUREX, który z czasem przekształcił się w osobne targi POZNAŃ DRONE EXPO.

Zmiana i mianowanie Bartosza Zeidlera na stanowisko prezesa zarządu firmy Nowy Adres S.A. związane jest z objęciem funkcji wiceprezesa zarządu Grupy MTP przez Filipa Bittnera, który wcześniej zajmował to stanowisko.

Z dniem 22 maja rozpoczęła się czteroletnia kadencja nowego zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich sp. z o. o. w składzie Tomasz Kobierski – prezes zarządu oraz Elżbieta Roeske i Filip Bittner – wiceprezesi zarządu.