Organizator:

BuyPoland i promocja polskiej gospodarki za granicą

Podziel się

Aby skutecznie zwiększyć potencjał eksportowy polskich przedsiębiorców i producentów Grupa MTP uruchomiła platformę internetową BuyPoland. O szczegółach projektu opowiada Wiceprezes Zarządu Tomasz Kobierski.

 

tomasz kobierski wywiad dla rzeczypospolitej

 

– Wierzymy, że nie ma dobrego biznesu bez kontaktów bezpośrednich. Pandemia tego nie zmieni. Dlatego BuyPoland.pl i Subcontracting są kompleksową propozycją dla firm. Platforma pozwala wyszukiwać nowych klientów, natomiast spotkania na targach dają szansę na zbudowanie długofalowych relacji biznesowych – mówi Tomasz Kobierski. W sytuacji gospodarczej w czasie koronawirusa każde wiarygodne źródło wiedzy o polskim biznesie oraz każda forma budowania bezpośrednich, długofalowych relacji biznesowych są teraz na wagę złota – dodaje.

Buy Poland to narzędzie, którego zadaniem jest pomoc zagranicznym klientom w znalezieniu właściwych dostawców w Polsce. Wirtualny katalog prezentuje informacje o kluczowych producentach działających od wielu lat na rynkach międzynarodowych. Oprócz informacji o przedsiębiorstwach i ich najnowszych produktach Buy Poland służyć będzie również publikacji materiałów i raportów na temat najważniejszych sektorów polskiego przemysłu.

Więcej informacji w najnowszym wydaniu Rzeczpospolitej ONLINE, jak i w wersji papierowej oraz na stronie Buy Poland.