Organizator:

Genway - zobacz najciekawsze produkty z oferty!

Podziel się

Firma Genway istnieje na rynku światowym od 1993 roku i jest wiodącym producentem systemów domofonowych oraz wideodomofonowych. Sieć sprzedaży obejmuje Amerykę Północną, Europę oraz Azję. Od 2003 roku jest wyłącznym importerem produktów Genway na terenie Polski. W 2009 roku firma Genway i ABB połączyły się tworząc nową spółkę ABB Genway. Zapraszamy na stoisko Genway w czasie Targów Securex!

Zwiedzający będą mieli możliwość poznać szeroki asortyment produktów - nieustannie powiększany przez nawiązywanie współpracy z nowymi dostawcami i producentami krajowymi oraz zagranicznymi. W ofercie firmy Genway znajdują się rozwiązania w zakresie:

  • Domofonów
  • Wideodomofonów
  • Kontroli dostępu
  • Telewizji przemysłowej
  • Systemów alarmowych

W szczególności polecamy zapoznać się z poniższymi produktami:

Kamera tubowa bispektralna ViDiLine VIDI-IPC-TH-256

Dzięki termowizji nawet w całkowitej ciemności jesteśmy w stanie prowadzić dozorowanie obszaru. Pozwala na wykrycie człowieka na dystansach dużo większych niż klasyczna kamera w nocy oraz pozwala na wykrycie człowieka schowanego za drzewami czy krzewami. Zastosowane algorytmy pozwalają kamerze na skuteczne wykrywanie źródeł ciepła lub pożarów nawet na dużych odległościach. Kamera termowizyjna pozwala na wykrywanie przegrzewania się lub wskazywania obszarów o podwyższonej temperaturze, co może wskazywać na potencjalne problemy z chłodzeniem. Kamery bispektralne pozwalają na nałożenie dwóch obrazów na siebie co pozwala na uszczegółowienie obrazu klasycznego o punkty ciepła. Pomiar temperatury odbywa się dla: całego ekranu, punktu na ekranie, linii i do 12 obszarów pomiarów temperatury.

ZOBACZ

Kamera obrotowa PTZ bispektralna termowizyjna ViDiLine VIDI-IPC-TH-256SD

Dzięki termowizji nawet w całkowitej ciemności jesteśmy w stanie prowadzić dozorowanie obszaru. Pozwala na wykrycie człowieka na dystansach dużo większych niż klasyczna kamera w nocy oraz pozwala na wykrycie człowieka schowanego za drzewami czy krzewami. Zastosowane algorytmy pozwalają kamerze na skuteczne wykrywanie źródeł ciepła lub pożarów nawet na dużych odległościach. Kamera termowizyjna pozwala na wykrywanie przegrzewania się lub wskazywania obszarów o podwyższonej temperaturze, co może wskazywać na potencjalne problemy z chłodzeniem. Kamery bispektralne pozwalają na nałożenie dwóch obrazów na siebie co pozwala na uszczegółowienie obrazu klasycznego o punkty ciepła. Pomiar temperatury odbywa się dla: całego ekranu, punktu na ekranie, linii i do 4 obszarów pomiarów temperatury.

ZOBACZ

Kontroler dostępu do 4 wejść Vidiline VIDI-AC-KD4

Kontroler KD4 pełni kluczową rolę w systemie KD, do niego podłącza się czytniki, przyciski wyjścia, zwory/zaczepy i czujniki otwarcia (stanu) drzwi. Czytniki przekazują informacje o odczytywanych kartach i/lub podawanych kodach dostępu do kontrolera, który podejmuje decyzję czy danemu użytkownikowi udzielić dostępu czy nie. Elementami wykonawczymi systemu są zwory/zaczepy umieszczane bezpośrednio w kontrolowanych przejściach. System jest skalowalny to oznacza, że możemy podłączyć tyle kontrolerów ile potrzebujemy, żeby obsłużyć nawet bardzo duży obiekt w ramach jednego scentralizowanego systemu kontroli dostępu zarządzanego z jednego miejsca. Oprogramowanie VidiLine dostępne jest w języku polskim i cechuje się prostotą obsługi oraz przejrzystością. Brak jest opłat licencyjnych.

ZOBACZ

Kamera IP ViDiLine IP 4Mpx VIDI-IPC-54B Polar Day SMD

Kamera renomowanej marki ViDiLine VIDI-IPC-54B wykorzystuje zaawansowaną technologię Polar Day, aby zapewnić bogaty w szczegóły, kolorowy obraz w nocy. Jest to kamera IP o rozdzielczości 4 Mpix, umieszczona w trwałej, metalowej obudowie tubowej. Kluczowym elementem kamery jest jej super czuły przetwornik oraz wysokiej jakości obiektyw, które razem pozwalają na uzyskanie wyraźnego, kolorowego obrazu nawet w warunkach słabego oświetlenia na poziomie zaledwie: 0,0001 Lux (F1,0). Dodatkowo kamera wyposażona jest w cztery mocne diody białego światła, które doświetlają obszar w nocy na odległość do 30 metrów. Pozwala to na uzyskanie szczegółowego, kolorowego obrazu nawet na dużych odległościach od kamery, co jest szczególnie przydatne w obszarach słabo oświetlonych lub w kompletnym mroku.

ZOBACZ

Kamera obrotowa WiFi ViDiLine VIDI-PTZ-234-IW-3X Wczesne Ostrzeganie Dual Light 3 Mpx ZOOM 3X

Kamera PTZ to kamera, która ma możliwość obrotu w poziomie, pionie i posiada zmienne przybliżenie obrazu. Taką kamerą można zdalnie sterować, obracać oraz regulować powiększenie, co pozwala na obserwowanie różnych obszarów w czasie rzeczywistym. Kamera posiada dwa obiektywy co przekłada się na przybliżenie obrazu na poziomie 3X zapewniając dużo lepsze odwzorowanie szczegółów znajdujących się na większych odległościach od kamery. Kamery z serii wczesnego ostrzegania mogą służyć na kilka sposobów. Jednym z nich jest system odstraszania intruza za pomocą komunikatów głosowych i diod białego światła. Pozwala na dobranie trybu oświetlania sceny zależnie od warunków i upodobań. Kamera może doświetlać scenę diodami podczerwieni IR lub białym światłem dając kolorowy obraz zapisywany z kamery.

ZOBACZ
KUP BILET STRONA FIRMOWA