Organizator:

Gratulacje dla insp. Romana Kustera

Podziel się

Insp. Roman Kuster otrzymał awans na stanowisko Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie. Zespół Targów SECUREX gratuluje awansu i dziękuje za dotychczasową współpracę.

 

Wyjątkowe wydarzenia nie dzieją się bez wsparcia wyjątkowych ludzi. Dla Targów SECUREX, ale też wielu innych wydarzeń organizowanych przez Grupę MTP, insp. Roman Kuster zawsze był jedną z takich postaci. Dziękujemy za nieoceniona wsparcie i zaangażowanie w przygotowania Targów SECUREX, gratulujemy w pełni zasłużonego awansu i życzymy wszelkiej pomyślności na kolejnych szczeblach kariery zawodowej.

 

Insp. Roman Kuster od blisko 30 lat, nieprzerwanie był związany z wielkopolską policją, gdzie przez przeszedł wszystkie szczeble kariery zawodowej. Był Komendantem Miejskim Policji w Poznaniu, Naczelnikiem Wydziału Konwojowego i współtwórcą policji sądowej, w ostatnich latach pełnił funkcję Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.

 

Stanowisko Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Roman Kuster obejmuje po przejściu na emeryturę  nadinspektora dr Krzysztofa Pobutę. Obowiązki I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu pełni insp. Sławomir Piekut.


Uroczysta zbiórka i przekazanie sztandaru Małopolskiej Policji odbyło się 12 marca w Krakowie. Ceremonii przewodniczył Nadinsp. Dariusz Augustyniak - Zastępca Komendanta Głównego Policji.