Organizator:

Mistrzostwa Polski Instalatorów Systemów Alarmowych ponownie w czasie Targów Securex

Podziel się

Polska Izba Systemów Alarmowych, we współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, po raz kolejny zorganizuje MISTRZOSTWA POLSKI INSTALATORÓW SYSTEMÓW ALARMOWYCH. Wydarzenie to będzie częścią Targów Securex, które odbędą się w dniach 23-25 kwietnia 2024 roku.

Serdecznie zapraszamy w dn. 24 kwietnia 2024 roku do udziału w siódmej edycji Mistrzostw. Oferujemy różnorodne formy uczestnictwa: od obserwatora i kibica, przez udział firm branży zabezpieczeń technicznych jako partnerów technicznych, aż po bezpośrednią rywalizację, poprzez zgłoszenie drużyn do zawodów. Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję do prezentacji branży zabezpieczeń, promocji firm, ich usług oraz produktów. Jest także momentem dla edukacji i podnoszenia świadomości odbiorców w tej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie.

Dodatkowo, 25 kwietnia 2024 roku zorganizujemy kolejną edycję programu „MTP i PISA dla przyszłych profesjonalistów”, mając na celu zaprezentowanie najnowocześniejszych rozwiązań młodzieży z poznańskich szkół technicznych.

Serdecznie zapraszamy do Poznania w kwietniu. Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do kontaktu (pisa@pisa.org.pl.).

Czekamy na Państwa!

 

Partnerzy techniczni:

  1. CIAS Sp. z o.o.;
  2. C&C Partners Sp. z o.o.;
  3. Konica Minolta Business Solutions Polska & MOBOTIX;
  4. SALTO SYSTEMS Sp. z o.o.

Partnerzy medialni:

  1. OCHRONA I BEZPIECZEŃSTWO OBIEKTÓW I BIZNESU;
  2. SECURITY OPS;

Drużyny:

  1. MICROSYSTEM Sp. z o.o.;
  2. SOLID GROUP Sp. z o.o. Sp. k.;
  3. SOLID SECURITY Sp. z o.o.;
  4. SERIS KONSALNET SECURITY Sp. z o.o.
kup bilet katalog wystawców informacje praktyczne