Organizator:

Patronat Honorowy Związku Banków Polskich

15.04.2020 12:00:00

Podziel się

Prezes Związku Banków Polskich Krzysztof Pietraszkiewicz objął Patronatem Honorowym Targi SECUREX.

Niezmiernie miło nam poinformować, że Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX zostały objęte Patronatem Honorowym Prezesa Związku Banków Polskich Krzysztofa Pietraszkiewicza. 

Targi SECUREX są największym w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzeniem branży security. To miejsce, które od lat łączy firmy oferujące wdrożenia i usługi z zakresu zabezpieczeń oraz klientów biznesowych, inwestorów prywatnych i instytucjonalnych,
a także przedstawicieli służb i ekspertów.  Kompleksowa oferta, którą wystawcy z Polski i zagranicy zaprezentują w Poznaniu to przegląd najnowszych trendów, technologiczne nowinki oraz najlepsze rozwiązania m.in.
dla systemów zabezpieczeń, kontroli dostępu i nadzoru, ochrony danych i mienia, łączności i wielu innych.

Na Targi SECUREX zapraszamy projektantów i wykonawców systemów zabezpieczeń, administratorów obiektów ze ścisłą ochroną, inspektorów ochrony danych, developerów, architektów, projektantów niskiego napięcia, facility managerów, służby mundurowe oraz wszystkich zainteresowanych branżą security.

Targi SECUREX  to również bogaty program wydarzeń towarzyszących – konferencji, otwartych prelekcji i debat,
a także niezwykle atrakcyjnych pokazów specjalnych. Spotkania i eventy organizowane przez partnerów merytorycznych pomagają poszerzyć wiedzę oraz zainspirują do implementacji i integracji najnowocześniejszych systemów służących bezpieczeństwu.

We współpracy z partnerami merytorycznymi program tegorocznych Targów SECUREX  został wzbogacony
o punkty konsultacyjne w zakresie ochrony informacji niejawnych, biznesowych, danych osobowych oraz zarządzania kryzysowego i ochrony infrastruktury krytyczne, konsultacje z rzeczoznawcami w zakresie technicznej ochrony osób i mienia oraz zarządzania bezpieczeństwem, konferencje i debaty dotyczące zabezpieczeń IT prowadzone przez przedstawicieli

 

Szczegółowe informacje na temat Związku Banków Polskich można znaleźć TUTAJ>>>