Organizator:

Poznaj laureatów Złotego Medalu Targów SECUREX oraz PME 2022

Podziel się

Złoty Medal Grupy MTP jest potwierdzeniem nowoczesności oraz innowacyjności nagrodzonych produktów. Po wnikliwej analizie Sąd Konkursowy odznacza tylko produkty unikatowe w swojej klasie, wykonane ze znakomitej jakości materiałów i wytworzone w oparciu o najwyższej klasy. Najbardziej rozpoznawalne trofeum targowe w Polsce jest jednocześnie symbolem jakości, prestiżu i wyznaczania rynkowych trendów. Poznaj laureatów tegorocznej edycji!

LAUREACI ZŁOTEGO MEDALU TARGÓW SECUREX 2022

AXIOM Core – platforma do zarządzania rozproszonymi systemami telewizji dozorowej

REPLIKANT Sp. z o.o. / Axiom Core jest platformą do zarządzania rozproszonymi systemami telewizji dozorowej. Jej główną cechą jest wsparcie ochrony obiektów dzięki integracji z SSWIN oraz działu sprzedaży za pomocą Business Intelligence . Zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa poprzez szczegółowy nadzór nad dostępem do systemu oraz szyfrowaniem komunikacji. Dedykowane oprogramowanie i sprzęt zwiększa elastyczność oraz efektywność systemu telewizji, co przekłada się na realne korzyści finansowe.

Depozytor na korespondencję

BT ELECTRONICS Sp. z o.o. / SAIK POSTAL to elektroniczne skrytki różnej wielkości do odbierania i przekazywania korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej. Dedykowane oprogramowanie w czasie rzeczywistym informuje odpowiednie osoby o nowej zawartości za pomocą wiadomości email i/lub SMS. Duży ekran dotykowy umożliwia łatwe i czytelne pobranie np. nowego listu, a architektura systemu nie pozwoli na dostęp osobom nieuprawnionym do zawartości. Stalowa konstrukcja zapewnia bezpieczne przechowywanie każdej zawartości.

Nowy kontroler kabla sensorycznego dLISTcontroller wykorzystujący kabel SEC15 z szybkozłączami SECcon

Listec GmbH / CREATIO Arkadiusz Waligóra / Nowoczesny dLISTcontroller zwiększa Twoje bezpieczeństwo znacząco ograniczając koszty eksploatacji i serwisu oraz negatywny wpływ na środowisko: - elastyczność systemu dzięki modułowej budowie i szybkozłączom SECcon - wysoka odporność na czynniki zewnętrzne oraz środowiskowe - szerokie możliwości komunikacyjne dzięki dużej liczbie wejść i wyjść oraz użyciu protokołu MODBUS - niski pobór prądu: 210 mA - przyjazny środowisku - skutecznie chroni zieloną energię oraz infrastrukturę krytyczną przed pożarem.

Wisenet TNO-7180R - kamera IP do rozpoznawania tablic samochodowych z Global shutter

HANWHA TECHWIN EUROPE LTD / Wisenet TNO-7180R to kamera przeznaczona do monitorowania oraz informowania o aktualnej sytuacji na autostradach i drogach szybkiego ruchu. Rozdzielczość sięgająca 3 MPix, 60 kl/s, 18-krotne powiększenie zintegrowanie z adaptacyjnym oświetlaczem IR oraz wsparcie technologią Global Shutter zapewnia możliwość odczytu tablic rejestracyjnych z 50 metrów w całkowitej ciemności. Analityki rozpoznające kierunek ruchu oraz śledzenie obiektu sprawiają, że kamera może pracować w różnych scenariuszach.

ZUP-230V-BM – Zasilacz bram napowietrzających w grawitacyjnych systemach oddymiania

MERAWEX Sp. z o. o. / Seria ZUP-230V-BM to zasilacze o mocy od 400 do 1500W, które dostarczają gwarantowane napięcie 230Vac oraz opcjonalnie 24Vdc. Przeznaczone są do zasilania sterowników i napędów bram, które w czasie pożaru służą do wspomagania oddymiania obiektu, pełniąc rolę bram napowietrzających. Zasilacze mogą współpracować z dowolną Centralą Sygnalizacji Pożarowej. ZUP230V-BM produkowane przez spółkę MERAWEX posiadają Certyfikat Stałości Właściwości Użytkowych oraz Świadectwo Dopuszczenia do Użytkowania wystawione przez CNBOP-PIB.

LAUREACI ZŁOTEGO MEDALU POZNAŃ MEDIA EXPO 2022

Antena TV VHF/UHF pasywna

DPM SOLID LIMITED / Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej / Antena zewnętrzna TV do odbioru telewizji naziemnej DVBT/DVB-T2 w pasmach VHF/UHF, ze wszystkich dostępnych multipleksów. Antena pasywna, wyposażona w symetryzator oraz filtr LTE, blokujący zakłócenia z pasma LTE. Lekka i wytrzymała konstrukcja aluminiowa, odporna na czynniki atmosferyczne. Prosty i szybki montaż bez użycia narzędzi. Możliwość ustawienia anteny w polaryzacji pionowej i poziomej. Zalety: odbiór sygnału z pasma VHF i UHF, filtr LTE, uchwyt montażowy w zestawie, lekka aluminiowa konstrukcja, prosty montaż bez użycia narzędzi, polaryzacja pionowa/pozioma.

Polsat box 4K, Polsat box 4K lite

InterPhone Service Sp. z o.o. / Cyfrowy Polsat S.A. / Linia dekoderów polsat box 4K to nowoczesny sprzęt z intuicyjnym menu umożliwiający oglądanie kanałów także w jakości 4K zarówno drogą satelitarną, jak i przez Internet. Dekodery zostały wyposażone w moduł Wi-Fi, unikalną funkcję DUO (która pozwala użytkownikowi decydować, czy podłączyć dekoder do telewizji satelitarnej czy kablowej IPTV) oraz aplikację Polsat Box Go z bogatą biblioteką materiałów VOD. Do obsługi dekoderów służy pilot Bluetooth. W skład linii wchodzą: dekoder polsat box 4K i polsat box 4K lite.

TVP WORLD

TVP S.A. / Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej / TVP World to najnowszy kanał Telewizji Polskiej nadawany w języku angielskim. Został uruchomiony w listopadzie 2021 roku. Jego zadaniem jest zwalczanie dezinformacji oraz fake newsów, co jest szczególnie ważne w czasie wojny informacyjnej prowadzonej przez Federację Rosyjską. Misją kanału jest także edukacja i popularyzacja tematyki wschodnioeuropejskiej – od newsów, przez historię, technologię, kulturę i biznes. Materiały informacyjne ukazują się na nim 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Co najważniejsze, będą dostępne dla widzów na całym świecie – wszystkie będą publikowane za pośrednictwem strony internetowej tvpworld.com, telewizji satelitarnej i anteny TVP Info.

Do 21 kwietnia do godziny 23.59 trwa głosowanie w Konkursie o Złoty Medal GRUPY MTP WYBÓR KONSUMENTÓW. Zagłosuj na najlepszy produkt!

Wybór Konsumentów Securex 2022 Wybór Konsumentów PME 2022