Organizator:

W2 Włodzimierz Wyrzykowski fundatorem kampanii #RazemDlaMedyków

Podziel się

Niebywały sukces poznańskiej odsłony kampanii #RazemDlaMedyków to zasługa blisko blisko 50 przedsiębiorstw, które odpowiadając na apel Grupy MTP! Wśród nich znalazła się W2 Włodzimierz Wyrzykowski - wieloletni wystawca na Targach SECUREX - dziękujemy!

W2 Włodzimierz Wyrzykowski to firma rodzinna. Powstała w 1999 roku z100% udziałem kapitału polskiego. W2 specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu elektroniki profesjonalnej. Zakres działalności firmy obejmuje:

  • projektowanie,
  • produkcję,
  • serwis,
  • sprzedaż.

Firma dostarcza rozwiązania do: systemów sygnalizacji pożarowej (SSP), systemów sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), automatyki czy telekomunikacji. Oferujemy między innymi: sygnalizatory (akustyczne, optyczne, akustyczno-optyczne, głosowe), wieże i kolumny sygnalizacyjne, puszki instalacyjne, osłony zabezpieczające, osłony montażowe, moduły automatyki i inne.

Podczas ostatniej edycji targów SECUREX w 2018 roku, W2 po raz trzeci z rzędu zdobyłA Złoty Medal - jedną z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych nagród na polskim rynku! W 2014 za SA-K7N, w 2016 za SGO-Pgz2, a w 2018 Złotym Medalem uhonorowano SG-Pgw2. Oprócz tego w 2018 roku stoisko W2 zostało wyróżnione nagrodą Acanthus Aureus, która jest przyznawana dla najlepszych stoisk pod kątem architektonicznym oraz graficznym.

W2 Włodzimierz Wyrzykowski już zapowiedział swój udział w najbliższej edycji targów SECUREX, które odbędą się w dniach od 14 do 16 września 2021.

W imieniu inicjatora kampanii Grupy MTP oraz wszystkich obdarowanych serdecznie dziękujemy za ofiarność W2 Włodzimierz Wyrzykowski i dołączenie do akcji #RazemDlaMedyków. W Wielkopolsce akcję wsparło blisko 50 przedsiębiorstw, którzy ufundowali 30 000 posiłków!

#RazemDlaMedyków to idea zawieszonego paragonu na wielką skalę. Każdy może się włączyć i ufundować posiłek potrzebującym. Aby dowiedzieć się więcej kliknij TUTAJ