Organizator:

Za nami konferencja - Transgraniczne wyzwania bezpieczeństwa 2020. Dziękujemy!

Podziel się

Konferencja Transgraniczne wyzwania bezpieczeństwa 2020,, organizowana po raz pierwszy w formule online 16 grudnia 2020, przyciągnęła szerokie grono pracowników służb mundurowych oraz pasjonatów bezpieczeństwa. Serdecznie dziękujemy za spływające do nas z różnych stron gratulacje i słowa uznania i oczywiście zapraszamy do współpracy przy kolejnych projektach!

W profesjonalnym studio nagraniowym Poznań Congress Center w środę 16 grudnia 2020 odbyła się konferencja "Transgraniczne wyzwania bezpieczeństwa 2020". inicjatorem i głównym organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Ekspertów Bezpieczeństwa RP.

W swojej kilkuletniej historii, konferencja po raz pierwszy odbyła się w formie online.

Gospodarzami konferencji oraz moderatorami poszczególnych sesji byli dr Rafał Batkowski oraz prof. zw. dr hab. inż. Dariusz Kozerawski z Katedry Bezpieczeństwa Narodowego Uniwersytetu Jagiellońskiego, Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielili się praktycy i eksperci w zakresie bezpieczeństwa transgranicznego, KLIKNIJ zobacz pełną listę panelistów.

Konferencja skupiła szerokie grono odbiorców i została oceniona bardzo wysoko. Kolejną edycją zaplanowano na 2021 rok. W przygotowaniu jest publikacja podsumowująca wydarzenie.