Organizator:

Za nami trzeci dzień Targów Securex

Podziel się

Środa była ostatnią okazją na zapoznanie się z nowościami z branży zabezpieczeń. Dziś gościliśmy także grupy szkolne, które miały okazję poznać najnowocześniejsze technologie w czasie naszych targów.

Dziś, tak jak w poprzednich dniach Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych oraz Stowarzyszenie Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego udzielali doradztwa i konsultacji w zakresie ochrony informacji niejawnych, biznesowych, danych osobowych bezpieczeństwa obiektów, obronności oraz cyberbezpieczeństwa. Na stoisku KSOIN dyżurowali dziś, m.in. Piotr Słupczyński - wykładowca na studiach MBA, pełnomocnik ds. OIN, dziennikarz, szkoleniowiec; ppłk Marek Pawłowski, specjalista ds. bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego oraz ochrony i obrony obiektów oraz płk Tadeusz Koczkowski - prezes KSOIN i SWBN.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się także ekspozycje naszych wystawców i partnerów, na których zwiedzający mogli się zapoznać z najnowszymi nowinkami technologicznymi.

Zwiedzający chętnie korzystali także z ogólnodostępnych atrakcji: możliwości wcielenia się w rolę operatora numeru 112, pokazów dronów, a także strzelnicy laserowej.

 Dziękujemy, że byli Państwo z nami!

Zespół Targów Securex 2022