Organizator:

Zapraszamy na Forum Rozwoju Miast

Podziel się

W dniach 10 i 11 października już po raz trzeci organizowane jest w Poznaniu Forum Rozwoju Miast, w celu podjęcia dyskusji na tematy ważne dla miast i ich mieszkańców, w kontekście wizji smart city.

Myślą przewodnią wydarzenia są: Ludzie, środowisko, technologia. Podczas Forum uczestnicy zastanawiać będą się nad rozumieniem i znaczeniem pojęcia inteligentne miasto. Osią konferencji będą trzy bloki tematyczne: Inteligentne rozwiązania włączające mieszkańców (Smart Inclusive City Actions), Inteligentne formy komunikacji społecznej (Open Smart City Actions) oraz Inteligentne, czyste technologie energetyczne (Energy Cleantech Smart City).

Podczas Forum polscy i międzynarodowi eksperci oraz praktycy podzielą się doświadczeniem i zaprezentują ciekawe przykłady inteligentnych rozwiązań stosowanych w różnych miastach.

Zapraszamy przedstawicieli samorządu z polskich i zagranicznych miast, przedstawicieli organizacji pozarządowych, biznesu, środowiska naukowego oraz mieszkańców do wspólnego kreowania wizji inteligentnych miast, w których chcielibyśmy mieszkać i rozwijać w nich swoje pasje.

Program, informacje o prelegentach i panelistach biorących udział w Forum dostępne są na stronie wydarzenia >>przejdź

Forum odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, podczas targów Pol-eco System.

Do udziału w wydarzeniu zapraszają organizatorzy:

Miasto Poznań
Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji sp. z o.o.
Grupa MTP
Związek Miast Polskich