Organizator:

Zastanawiasz się nad udziałem w roli wystawcy? Sprawdź co zyskasz

Podziel się

Początek roku to czas stawiania sobie wyzwań zarówno tych prywatnych, jak i zawodowych. Jeśli jesteś związany zawodowo z bezpieczeństwem budynków, osób, mienia i cyberprzestrzeni, a Twoim celem na 2024 rok jest rozwój biznesu - udział w Targach SECUREX jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Wykorzystaj swoją szansę!

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX, które odbędą się w dniach 23-25 kwietnia 2024 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Tematem przewodnim nadchodzącej edycji Targów SECUREX będzie "Bezpieczna przyszłość. Niekonwencjonalne rozwiązania w branży security”. W oparciu o dotychczasową tradycję Targów SECUREX zbudujemy wydarzenie w nowej formule, które jeszcze lepiej trafi w oczekiwania i potrzeby branży zabezpieczeń oraz odpowie na najważniejsze pytania dotyczące innowacji i trendów na najbliższe lata.

 

Zakres tematyczny targów obejmuje zagadnienia związane z bezpieczeństwem budynków, osób, mienia i cyberprzestrzeni. Program wydarzeń Targów Securex odpowiada na wyzwania stojące przed branżą, a także potrzeby wystawców i licznych profesjonalnych zwiedzających.

 

MOCNY PUNKT PROGRAMU:

 

 

Grupy zwiedzających targi SECUREX:

  • Projektanci i wykonawcy systemów zabezpieczeń,
  • instalacji alarmowych i ppoż. oraz IT
  • Służby mundurowe
  • Ochrona osób i mienia
  • Biura projektowe i architektoniczne
  • Firmy detektywistyczne
  • Zarządcy nieruchomości
  • Osoby zarządzające obiektami ze ścisłą kontrolą (sądy powszechne, areszty i zakłady karne, muzea i galerie, porty lotnicze, stadiony, urzędy marszałkowskie, oddziały Agencji Mienia Wojskowego, wojska specjalne, szpitale, itp.)
  • Przedstawiciele, absolwenci i studenci uczelni wyższych

 

Kwietniowy blok targów biznesowych:

Targi SECEREX odbędą się wspólnie z targami poświęconymi nowym technologiom dla branży grzewczej, energetycznej, elektrycznej, OZE, BHP i pożarnictwu.

 

Spodziewana liczba wystawców >1 000 przedsiębiorstw i instytucji
i zwiedzających bloku targowego: >25 000 uczestników

 

Złoty Medal Grupy MTP
Znakomita rekomendacja ekspertów potwierdzająca wysoką jakość produktu. Bogaty pakiet świadczeń promocyjnych dla laureatów. Udział w konkursie o nagrodę' - "Złoty Medal - Wybór Konsumentów"
Zgłoś swój produkt!

Nagroda Acanthus Aureus
Prestiżowe wyróżnienie stoiska za najlepszą wizualizację wizji i strategii firmy Wzmocnienie pozytywnego efektu marketingowego wynikającego z udziału w targach. Nagrodę przyznają wybitni eksperci z zakresu designu, marketingu i wystawiennictwa targowego.
Wyróżnij się na tle konkurencji!

 

Potrzebujesz więcej informacji lub ofertę dopasowaną do nietypowych potrzeb?
Odpowiedz na kilka pytań, a my przygotujemy dedykowaną propozycję współpracy.

Kontakt dla wystawców

Tomasz Tyda
Tomasz Tyda

Dyrektor projektu

Paulina Maniecka
Paulina Maniecka