Organizator:

Laureaci Złotego Medalu 2022

19.04.2022 15:40:23

Podziel się

Sąd konkursowy przyznał Złote Medale MTP produktom zgłoszonym w ramach Targów Securex. Złotymi Medalami wyróżniono także najlepsze produkty zgłoszone w ramach Targów Poznań Media Expo. Na stronie zlotymedal.com można oddać głos na złotych medalistów w internetowej rywalizacji o tytuł Wybór Konsumenta.

Złoty Medal Grupy MTP jest potwierdzeniem nowoczesności oraz innowacyjności nagrodzonych produktów. Po wnikliwej analizie Sąd Konkursowy odznacza tylko produkty unikatowe w swojej klasie, wykonane ze znakomitej jakości materiałów i wytworzone w oparciu o najwyższej klasy. Najbardziej rozpoznawalne trofeum targowe w Polsce jest jednocześnie symbolem jakości, prestiżu i wyznaczania rynkowych trendów. 

Do 21 kwietnia do godziny 23.59 trwa głosowanie w Konkursie na Złoty Medal GRUPY MTP WYBÓR KONSUMENTÓW.

 

Wybór Konsumentów Securex 2022 Wybór Konsumentów PME

LAUREACI ZŁOTEGO MEDALU TARGÓW SECUREX 2022

AXIOM Core – platforma do zarządzania rozproszonymi systemami telewizji dozorowej

REPLIKANT Sp. z o.o. / Axiom Core jest platformą do zarządzania rozproszonymi systemami telewizji dozorowej. Jej główną cechą jest wsparcie ochrony obiektów dzięki integracji z SSWIN oraz działu sprzedaży za pomocą Business Intelligence . Zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa poprzez szczegółowy nadzór nad dostępem do systemu oraz szyfrowaniem komunikacji. Dedykowane oprogramowanie i sprzęt zwiększa elastyczność oraz efektywność systemu telewizji, co przekłada się na realne korzyści finansowe.

Depozytor na korespondencję

BT ELECTRONICS Sp. z o.o. / SAIK POSTAL to elektroniczne skrytki różnej wielkości do odbierania i przekazywania korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej. Dedykowane oprogramowanie w czasie rzeczywistym informuje odpowiednie osoby o nowej zawartości za pomocą wiadomości email i/lub SMS. Duży ekran dotykowy umożliwia łatwe i czytelne pobranie np. nowego listu, a architektura systemu nie pozwoli na dostęp osobom nieuprawnionym do zawartości. Stalowa konstrukcja zapewnia bezpieczne przechowywanie każdej zawartości.

Nowy kontroler kabla sensorycznego dLISTcontroller wykorzystujący kabel SEC15 z szybkozłączami SECcon

Listec GmbH / CREATIO Arkadiusz Waligóra / Nowoczesny dLISTcontroller zwiększa Twoje bezpieczeństwo znacząco ograniczając koszty eksploatacji i serwisu oraz negatywny wpływ na środowisko: - elastyczność systemu dzięki modułowej budowie i szybkozłączom SECcon - wysoka odporność na czynniki zewnętrzne oraz środowiskowe - szerokie możliwości komunikacyjne dzięki dużej liczbie wejść i wyjść oraz użyciu protokołu MODBUS - niski pobór prądu: 210 mA - przyjazny środowisku - skutecznie chroni zieloną energię oraz infrastrukturę krytyczną przed pożarem.

Wisenet TNO-7180R - kamera IP do rozpoznawania tablic samochodowych z Global shutter

HANWHA TECHWIN EUROPE LTD / Wisenet TNO-7180R to kamera przeznaczona do monitorowania oraz informowania o aktualnej sytuacji na autostradach i drogach szybkiego ruchu. Rozdzielczość sięgająca 3 MPix, 60 kl/s, 18-krotne powiększenie zintegrowanie z adaptacyjnym oświetlaczem IR oraz wsparcie technologią Global Shutter zapewnia możliwość odczytu tablic rejestracyjnych z 50 metrów w całkowitej ciemności. Analityki rozpoznające kierunek ruchu oraz śledzenie obiektu sprawiają, że kamera może pracować w różnych scenariuszach.

ZUP-230V-BM – Zasilacz bram napowietrzających w grawitacyjnych systemach oddymiania

MERAWEX Sp. z o. o. / Seria ZUP-230V-BM to zasilacze o mocy od 400 do 1500W, które dostarczają gwarantowane napięcie 230Vac oraz opcjonalnie 24Vdc. Przeznaczone są do zasilania sterowników i napędów bram, które w czasie pożaru służą do wspomagania oddymiania obiektu, pełniąc rolę bram napowietrzających. Zasilacze mogą współpracować z dowolną Centralą Sygnalizacji Pożarowej. ZUP230V-BM produkowane przez spółkę MERAWEX posiadają Certyfikat Stałości Właściwości Użytkowych oraz Świadectwo Dopuszczenia do Użytkowania wystawione przez CNBOP-PIB.

LAUREACI ZŁOTEGO MEDALU POZNAŃ MEDIA EXPO 2022

Antena TV VHF/UHF pasywna

DPM SOLID LIMITED / Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej / Antena zewnętrzna TV do odbioru telewizji naziemnej DVBT/DVB-T2 w pasmach VHF/UHF, ze wszystkich dostępnych multipleksów. Antena pasywna, wyposażona w symetryzator oraz filtr LTE, blokujący zakłócenia z pasma LTE. Lekka i wytrzymała konstrukcja aluminiowa, odporna na czynniki atmosferyczne. Prosty i szybki montaż bez użycia narzędzi. Możliwość ustawienia anteny w polaryzacji pionowej i poziomej. Zalety: odbiór sygnału z pasma VHF i UHF, filtr LTE, uchwyt montażowy w zestawie, lekka aluminiowa konstrukcja, prosty montaż bez użycia narzędzi, polaryzacja pionowa/pozioma.

Polsat box 4K, Polsat box 4K lite

InterPhone Service Sp. z o.o. / Cyfrowy Polsat S.A. / Linia dekoderów polsat box 4K to nowoczesny sprzęt z intuicyjnym menu umożliwiający oglądanie kanałów także w jakości 4K zarówno drogą satelitarną, jak i przez Internet. Dekodery zostały wyposażone w moduł Wi-Fi, unikalną funkcję DUO (która pozwala użytkownikowi decydować, czy podłączyć dekoder do telewizji satelitarnej czy kablowej IPTV) oraz aplikację Polsat Box Go z bogatą biblioteką materiałów VOD. Do obsługi dekoderów służy pilot Bluetooth. W skład linii wchodzą: dekoder polsat box 4K i polsat box 4K lite.

TVP WORLD

TVP S.A. / Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej / TVP World to najnowszy kanał Telewizji Polskiej nadawany w języku angielskim. Został uruchomiony w listopadzie 2021 roku. Jego zadaniem jest zwalczanie dezinformacji oraz fake newsów, co jest szczególnie ważne w czasie wojny informacyjnej prowadzonej przez Federację Rosyjską. Misją kanału jest także edukacja i popularyzacja tematyki wschodnioeuropejskiej – od newsów, przez historię, technologię, kulturę i biznes. Materiały informacyjne ukazują się na nim 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Co najważniejsze, będą dostępne dla widzów na całym świecie – wszystkie będą publikowane za pośrednictwem strony internetowej tvpworld.com, telewizji satelitarnej i anteny TVP Info.