Organizator:

DORADZTWO I KONSULTACJE w zakresie ochrony informacji niejawnych, biznesowych, danych osobowych, bezpieczeństwa obiektów oraz cyberbezpieczeństwa

Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych, Stowarzyszenie Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na doradztwo i konsultacje w zakresie ochrony informacji niejawnych, biznesowych, danych osobowych bezpieczeństwa obiektów, obronności oraz cyberbepieczeństwa, które będą miały miejsce w czasie targów Securex w dniach 25-27 kwietnia 2022 na terenie MTP.
Zobacz więcej

Zostań operatorem nr 112

10:00 - 17:00
Pawilon 5G
Zapraszamy na stoisko przygotowane przez Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Poznaniu. Na stoisku wystawowym będzie można zapoznać się nie tylko z systemem teleinformatycznym, na którym pracują operatorzy nr 112, możliwa będzie także rozmowa z operatorami numerów alarmowych m.in. na temat charakteru ich pracy czy rodzaju zgłoszeń. Możliwe będzie także wcielenie się w rolę operatora w symulowanych sytuacjach.

Pokazy dronów

10:00 - 18:00
teren przed pawilonem 5A
Organizatorzy: MTP Grupa, Arrowtec
Zapraszamy do udziału w pokazach dronów zorganizowanych przez firmę Arrowtec. Drony wyróżniają się zintegrowanym system sztucznej inteligencji zapewniając pełen obraz sytuacji. Umożliwiają szybką i dokładną interwencję. Pokazy każdego dnia, co dwie godziny od 10:00-18:00.

Strzelnica laserowa

10:00 - 18:00
Łącznik 5G
Podczas targów Securex będzie można sprawdzić umiejętności strzeleckie na strzelnicy elektronicznej Laser Shot prezentowanej przez Centrum Szkolenia DELTA. Strzelnica laserowa daje możliwości odbycia treningu strzeleckiego z broni krótkiej i długiej.

Otwarcie targów Securex

11:00 - 12:00
Scena, Pawilon nr 5
Organizator: MTP Grupa
Uroczyste otwarcie Targów Securex 2022

Spotkanie autorskie z mjr. rez. dr. inż. Jarosławem Stelmachem

12:00 - 13:00
Pawilon 5G, stoisko 168
Książka "Reagowanie na zamachy. Dobre praktyki i rekomendacje" mjr. rez. dr. inż. Jarosława Stelmacha jako jedyna na rynku w sposób bardzo syntetyczny wskazuje procedury i dobre praktyki w zakresie reagowania na zamachy. Częścią główną publikacji są rozdziały poświęcone wybranym metodom działania sprawców zamachów. Książka została wzbogacona wieloma podświetleniami, wyróżnieniami, rysunkami oraz zdjęciami, które przenoszą czytelnika do wirtualnej rzeczywistości.

Debata „Bezpieczna Firma – Nowoczesne Technologie”

13:30 - 15:00
Scena, Pawilon 5
Organizatorzy: MTP Grupa, Stowarzyszenie Ekspertów Bezpieczeństwa RP, Polskie Forum Biznesu
Zapraszamy do udziału w debacie pt. „Bezpieczna Firma – Nowoczesne Technologie”, której organizatorem jest Stowarzyszenie Ekspertów Bezpieczeństwa Rzeczpospolitej Polskiej, Polskie Forum Biznesu oraz Grupa MTP. Podczas debaty poruszone zostaną zagadnienia związane z rozwojem nowoczesnych technologii w bezpieczeństwie, przedstawione zostaną problemy sektora bezpieczeństwa oraz wskazane zostaną przykłady działań. W debacie udział wezmą eksperci z branży.

Spotkanie z Piotrem Niemczykiem

15:30 - 16:30
SCENA, PAWILON 5
Organizatorzy: MTP Grupa, Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych, Stowarzyszenie Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego
Pierwszego dnia targów – 25 kwietnia 2022 zapraszamy na spotkanie z Piotrem Niemczykiem – komentatorem i publicystą, b. zastępcą Dyrektora Wywiadu UOP, b. Wiceministrem Gospodarki oraz autorem książek „Krótki kurs szpiegowania”, „Szósta rano. Kto puka? Jak ojczyzna Solidarności zmienia się w państwo policyjne”, „Pogarda. Dlaczego rośnie liczba przestępstw z nienawiści w Polsce?”. Na stoisku KSOIN możliwe będzie uzyskanie autografu pisarza.