Organizator:

Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu patronem honorowym Targów Securex 2024

Podziel się

Miło nam poinformować, że Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu nadinsp. Piotr Mąka objął Patronatem Honorowym Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX 2024.

Organizowane w cyklu dwuletnim Targi SECUREX to największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie dla branży zabezpieczeń. Producenci oraz dostawcy najnowszych produktów i usług prezentują tu aktualne trendy, a także nowości produktowe w segmentach monitoringu, danych osobowych, systemów alarmowych, ochrony informacji, mienia, jak również wszelkich zabezpieczeń - od tych mechanicznych po systemy IT.

Ważnym atrybutem Targów SECUREX jest ich rola edukacyjna. Wydarzeniu zawsze towarzyszy starannie dobrany program seminariów i pokazów, w których organizację czynnie włączają się przedstawiciele Policji.

W nadchodzącej edycji, tradycyjnie już, możemy spodziewać się wielu interesujących prezentacji, widowiskowych pokazów oraz prelekcji merytorycznych.

To dla nas zaszczyt móc współpracować z Komendą Wojewódzką Policji w Poznaniu kolejny rok. Wkrótce z przyjemnością przedstawimy szczegóły planowanych działań.