Organizator:

Laureaci nagrody Złoty Medal targów Securex z nagrodami specjalnymi Grupy MTP!

Podziel się

Statuetki trafiły do 16 wyróżnionych produktów, a najlepsze rozwiązania z zakresu innowacyjności zostały dodatkowo nagrodzone tytułem Grand Prix Grupy MTP oraz medalem Złoty Medal Wybór Konsumentów.

Produkt QbProtect marki Blickfeld GmbH, zgłoszony przez RCS Engineering Sp. z o.o otrzymał wyróżnienie Grand Prix Grupy MTP. To innowacyjne rozwiązanie łączy w sobie sprzęt i oprogramowanie. Kompaktowe i wszechstronne czujniki dają najlepsze połączenie wydajności, niezawodności i ceny. Dzięki precyzyjnym danym z chmury punktów 3D, Blickfeld QbProtect zapewnia niezawodne wykrywanie zagrożeń, minimalizując liczbę fałszywych alarmów i umożliwiając niezawodną reakcję na incydenty związane z bezpieczeństwem. Wszystkie strefy detekcji definiowane są w 3D, co jest wyjątkowo innowacyjne. Posłuchajmy co o nagrodzonym produkcie mówi Jakub Sobek - Kierownik Wsparcia Technicznego:

Statuetka Złoty Medal Wybór Konsumentów trafiła do firmy NSS Sp. z o.o  za Kamerę BCS ULTRA BCS-U-SIP6436SR40-Ai2. Kamera jest produktem pochodzącym z nowej linii produktowej marki BCS zgodnej z Amerykańską dyrektywą NDAA. W kamerze zastosowano wiele protokołów zwiększających jej atrakcyjność i bezpieczeństwo takich jak algorytmy inteligentnej analizy obrazu z funkcją auto trackingu, autorski bazodanowy system plików z nagraniami iBank, autorski protokół szyfrowanej komunikacji kamery z urządzeniami zdalnymi DirectIP 2.0, autorski protokół Fingerprint dla nagrań. Posłuchajmy o dodatkowych zaletach, które przedstawia Artur Stępowski, Prezes NSS, Właściciel marki BCS

Posłuchajmy także pozostałych laureatów nagrody Złoty Medal!

Firma Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.

Gratulujemy!