Organizator:

Międzynarodowe Stowarzyszenie Agentów Ochrony Osobistej IAPPA patronem branżowym targów SECUREX!

Podziel się

30 lat doświadczeń, ponad 700 członków z 30 krajów z całego świata. The International Association of Personal Protection Agents zostało patronem branżowym targów SECUREX.

 

Międzynarodowe Stowarzyszenie Agentów Ochrony Osobistej zostało założone w 1989 roku w Stanach Zjednoczonych. W tym czasie celem IAPPA było stworzenie przestrzeni, w której agenci z całego świata mogliby się wymieniać, wspólnie szkolić, szukać dalszej edukacji i opracowywać jednolite standardy ochrony osobistej na całym świecie.

Dziś IAPPA ma ponad 700 członków w ponad 30 krajach na całym świecie. Są wśród nich funkcjonariusze eskorty i ochrony osobistej, kierownicy ds. bezpieczeństwa imprez, eksperci ds. bezpieczeństwa korporacyjnego, jednostki wojskowe, komandosi, jednostki policji, akademie bezpieczeństwa oraz konsultanci ds. bezpieczeństwa działający na arenie międzynarodowej.

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu i zespołowi ekspertów ds. bezpieczeństwa na całym świecie, IAPPA nieustannie projektuje i zabiega o spójne i wysokiej jakości standardy oraz szkolenia w wielu obszarach bezpieczeństwa. Organizacja akredytuje prywatne i oficjalne akademie bezpieczeństwa i policyjne na całym świecie oraz certyfikuje szkolenia i dalszą edukację dla tych, którzy mają już doświadczenie zawodowe i nadal chcą poszerzać swoje kompetencje.

IAPPA na co dzień wzmacnia, promuje i tworzy zasady funkcjonowania zawodów związanych z  z szeroko rozumianym bezpieczeństwem.

Od 2018 roku siedziba IAPPA znajduje się w Niemczech. Wszystkie działania stowarzyszenia na całym świecie są koordynowane i organizowane przez działający tam wyspecjalizowany i profesjonalny zespół. Oprócz nowo utworzonego Pionu Szkoleń i Edukacji, z własną akademią internetową, IAPPA ma również własny zespół ochrony bliskiej i wysoce wyspecjalizowany dział zarządzania kryzysowego i awaryjnego w firmach.

IAPPA - kompetencje w zakresie bezpieczeństwa!

Więcej informacji https://www.iappa.online/