Organizator:

Zainstaluj się w świecie fachowców w Poznaniu 2022

Podziel się

Blok targów SECUREX, EXPOPOWER i SAWO, INSTALACJE, GREENPOWER, to największe i najważniejsze wydarzenie dla branży zabezpieczeń, OZE, ciepłowniczej, wentylacyjnej, chłodniczej i sanitarnej w 2022 roku!

Targi INSTALACJE i GREENPOWER kompleksowo prezentują ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu odnawialnych źródeł energii w tym fotowoltaiki i pomp ciepła. Istotne miejsce zajmują zagadnienia z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. 

Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX to największe wydarzenie biznesowe dla branży zabezpieczeń. Zakres tematyczny targów obejmuje zagadnienia związane z bezpieczeństwem budynków, osób, mienia i cyberprzestrzeni. 

Zakres tematyczny Międzynarodowych Targów Energetyki EXPOPOWER obejmuje szeroką gamę zagadnień związanych z energetyką przemysłową, ale również systemami automatyki, sterowania oraz instalacji niskiego napięcia.

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO są okazją do prezentacji najnowszych dokonań polskich i zagranicznych producentów sprzętu i wyposażenia służącego bezpieczeństwu, ochronie zdrowia i pracy. To również idealne miejsce dla przedstawienia zaawansowanych technologii wykorzystywanych w ratownictwie specjalistycznym i w branży BHP. 

Bilet zakupiony na Targi Securex uprawnia do zwiedzania ekspozycji całego bloku wydarzeń: Instalacje, Green Power, Expopower, SAWO.

Masz pytania? Skontaktuj się:

Marlena Wilczura
Marlena Wilczura