Organizator:

Konkurs o Złoty Medal

Podziel się

Innowacyjność na medal! Złoty Medal to nie tylko nagroda, to strategia promocji, która zaczyna się na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Siła konkursu o Złoty Medal MTP oraz towarzyszącego mu od 2012 roku plebiscytu Złoty Medal – Wybór Konsumentów rośnie z roku na rok. W konkursie doceniana jest innowacyjność, pomysłowość, nowoczesność. Do konkursu mogą być zgłaszane produkty i usługi, które będą prezentowane na stoiskach targowych oraz wyróżniają się na rynku dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym i mogą być wzorem dla innych.

Rocznie do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich zgłaszanych jest blisko 500 produktów. Tylko w samym 2018 roku napłynęło 389 zgłoszeń, z czego jury przyznało 311 Złotych Medali.  Od 2010 roku do konkursu zgłoszono 3100 innowacyjnych produktów. Zgłoszenia produktu mogą dokonać firmy prezentujące się na targach w Strefie Wystawcy. 

STREFA WYSTAWCY Regulamin - SECUREX 2022 Regulamin POZNAŃ MEDIA EXPO 2022

Werdykt ekspertów i Wybór Konsumentów

Zgłoszone produkty oceniane są dwuetapowo. Po werdykcie zespołu ekspertów zasiadających w Sądzie Konkursowym, zaczyna się kolejny etap rywalizacji – plebiscyt Złoty Medal – Wybór Konsumentów, w którym decydują zwiedzający i internauci. Głosowanie jest możliwe w trakcie targów na specjalnie przygotowanych do tego Strefach Mistrzów oraz u promotorów mobilnych lub za pośrednictwem strony internetowej nawet miesiąc po zakończeniu targów.

Złoty Medal MTP jest rozpoznawalną marką. Laureaci dumnie prezentują tę prestiżową nagrodę zdobytą na Międzynarodowych Targach Poznańskich, nie tylko w gablotach, lecz posługują się tym motywem na szerszą skalę. Zdobycie najważniejszej nagrody poznańskich targów to okazja by promować innowacyjne produkty i laureaci chętnie z tej możliwości korzystają. Dlaczego tak się dzieje? - Polski eksport bije rekordy, nasze firmy zdobywają kolejne zagraniczne rynki. Zagraniczni partnerzy handlowi dogłębnie sprawdzają wiarygodność polskich dostawców i jakość ich produktów. Złoty Medal, jak i Złoty Medal – Wybór Konsumentów, oprócz wyróżnienia cech samego produktu, jest także certyfikatem wiarygodności jego producenta – wyjaśnia Jerzy Wonka Prezes Zarządu InfoCredit Service – partner targowego portalu Strefa Wystawcy i Dźwignia Biznesu.

www.zlotymedal.com WYBÓR KONSUMENTA Laureaci Złotego Medalu 2020

Nagrodzeni o złotym medalu:

- W dzisiejszych czasach trzeba ciągle szukać nowych możliwości i obserwować rynek, dlatego firma Mlekovita stawia na najnowocześniejszą technologię i wysoką jakość. Jesteśmy ciągle otwarci na innowacje. Każda nagroda to wielkie wyróżnienie, które mobilizuje nas do jeszcze większej pracy, tym bardziej, że jest to satysfakcja dla olbrzymiej rzeszy konsumentów w kraju i zagranicą – mówi w wywiadzie dla MTP TV Dariusz Szapiński, Prezes Zarządu firmy Mlekovita. Zdobywcy aż 9 Złotych Medali na targach Polagra Food 2016 r. 

- Analizy pokazują, że warto się znaleźć na targach, a Złoty Medal MTP staje się coraz częściej motywatorem do działania. To też okazja do zaprezentowania naszych niestandardowych produktów, wyróżniających się na tle konkurencji – twierdzi Michał Byrski, Szef Sprzedaży Kärcher Sp.zo.o., laureat nagrody Złoty Medal na targach TTM 2016 r. 

- Tego typu nagroda jest niewątpliwie uwiarygodnieniem naszego produktu w oczach ekspertów na rynku polskim. To super wizytówka , którą możemy się posługiwać w rozmowach z klientami , wprowadzając ten produkt na rynek – Marcin Stróżyński, Prezes Zarządu Ambient – System Sp. z o.o. Złoty Medal na targach Securex 2016 r.

Podczas tegorocznych targów prezentowaliśmy najnowszą kolekcję. Aż dwie nowe linie uchwytów meblowych wyróżnione zostały Złotymi Medalami MTP – nic więc dziwnego, że właśnie ten stand ekspozycyjny przyciągał najwięcej spojrzeń – wyjaśnia Joanna Repko, Specjalista ds. marketingu firmy GTV zdobywcy dwóch Złotych Medali na Targach Komponentów do Produkcji Mebli Furnica 2016 r.

-  Od lat Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich cieszą się renomą i poważaniem, będąc jedna z najbardziej pożądanych nagród w branży.  Każdy z sześciu zdobytych przez nas Złotych Medali ma swoje szczególne miejsce w gablocie trofeów, z każdego jesteśmy dumni i każdym się szczycimy - Małgorzata Lubczyńska , Dyrektor Marketingu Blachy Pruszyński.

Masz pytania? Skontaktuj się!

Agnieszka Polacka

Załączniki